Bir kızla nasıl mesajlaşılır ?

Posted by on Ekim 4, 2018 in Genel | 0 comments

bir kızla mesajlaşma taktikleri

Bu yazımda sana bir kızla nasıl mesajlaşılır, kızlarla mesajlaşma taktikleri konularında bilgi vereceğim. Bir kızla ister yeni tanışmış ol, istersen bir süredir onu tanıyor ol bu stratejileri uygulaman buluşma şansını ve kızla elde edeceğin başarıyı arttıracaktır.

Bir kızla nasıl mesajlaşılır ? soruna yanıt veriyorum

Mesajların dozunu iyi ayarla

Mesajlaşmalar kızla hızlıca çekici ve esprili birkaç konuşma yapmak ve sonrasında buluşma ayarlamak içindir. Daha yeni tanıştığınız bir kızla bir sevgili gibi uzun uzun mesajlaşma yanlışına sakın düşme. Bu hem uzun uzadıya mesajlaşmanın eninde sonunda sıkıcı hale geleceği hem de bu tarz mesajlaşmaların erkeklere göre değil kızlara göre olduğundan yanlıştır. Yani işi gücü olan, hayatında arkadaşları ve yapacak önemli işleri olan erkekler saatlerini mesaj atmakla öldürmezler. Bu yüzden mesajlaşmaların hızlı bir şekilde hoş bir muhabbet kurmaya ve sonrasında buluşma ayarlamak için bir araç olmalı. Asıl muhabbeti buluşmaya saklamalısın.

Çok fazla düşünülmüş mesajlar atma

kızlarla mesajlaşma

Bir kızla nasıl mesajlaşılır konusunda verebileceğim en iyi taktiklerden biri de budur. Bir kıza asla yazarken üzerinde çok düşündüğün havasını veren mesajlar atmamalısın. Şöyle düşün, bir kıza günde bir çok erkekten mesaj geliyorsa, kız bu erkeklerden gelen mesajlar çok olduğu için bunlara neredeyse hiç düşünmeden cevap veriyordur. Burada psikolojik olarak daha özene bezene yazmış olan kişi o konuda daha az düşünen kişiye göre daha muhtaç durumda bulunuyor. Bunun yerine çok fazla tırmalamayan, ihtiyacı olmayan, oluruna bırakan bir erkek imajı yaratmalısın. Bu yüzden üzerinde on saniyeden fazla düşünülmüş izlenimini yaratan mesajlar yazmanı tavsiye etmem.

Kızlarla mesajlaşma taktikleri nelerdir ?

Gereksiz açıklamalara girme

Bir kızla nasıl mesajlaşılır konusunda vereceğin tüyolardan bir diğeri ise gereksiz açıklamalara girmemendir. Kızlar mesajlaşırken bazen seni açıklama yapmaya itecek, sınayacak tarzda mesajlar atarlar. Mesela senin buluşmaya değer olup olmadığını esprili bir şekilde sorgulayabilirler ya da ilgili bir erkek olup olmadığını sorgulayabilirler. Bu durumda olan şey aslında sirklerde bir kaplana içinden atlaması istenilen bir çember gösterilmesi gibidir. Sen bu soruları ciddiye alıp kendini kıza beğendirmeye uğraşırsan gösterilen çemberden atlayan kaplan gibi olursun. Ve ipleri kadının eline vererek beta, pasif, ezik bir erkek imajı oluşturursun. Bu yüzden kızı açıklamaya sokacak olan sen ol ve gereksiz açıklamalarla hiçbir zaman uğraşma. İlla açıklama yapman gereken şeylerde ise “ben yazdım ama anlamadı” kafa yapısını koruyabilir ve konuyu değiştirebilirsin.

Mesajlaşma tecrübeni arttır

Hiç kimse bir anda kızlarla mesajlaşma ustası olamaz. Bu zamanla kazanılan bir özelliktir. Hiçbir zaman aklından çıkarma ki o an zoraki olmayan, doğal ve esprili bir şeyler yaratman gerekiyor. Bunun içinde okuduğun kitaplardan izlediğin dizilerden vs faydalanarak kendini doldurmalı ve kıza yansıtmalısın. Bir mesajlaşmada yaptığın bir hatadan ders çıkartır ve sonrakinde bu hataya düşmezsen zamanla kızlardan daha iyi tepkiler aldığını göreceksin. Bu yazımda bir kızla nasıl mesajlaşılır, kızlarla mesajlaşma taktikleri konusunda bilgi vermeye çalıştım. Umarım faydalı olmuştur.

SENİ ETKİLEYİCİ BİR ERKEK HALİNE GETİRECEK BİR KİTAP SETİ TAVSİYESİ:

Bu kitap setindeki bilgiler kadınlara ve ilişkilere olan bakışını tamamen değiştirerek, etkileyici, cazibeli ve karşıkonulamaz bir erkek olmanı sağlayacak. Üstelik çok kısa bir sürede çok daha fazla kızla görüşmeye ve etkili flörtleşmeye başlayacaksın. ETKİLEYİCİ ERKEK KİTAP SETİ

BENZER KONULAR:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir