Kız tavlama sanatı

Posted by on Ağustos 24, 2018 in Genel | 0 comments

kadın tavlama sanatı

Bunu her erkek düşünmüştür. Kızlarla başarının kapısını aralayan gizli kalmış bir yöntemler var mıdır? Gizli bir yöntem yok! Aksine gerçekler tüm çıplaklıklarıyla ortada. Kadınların nelerden etkilendikleri ve saygı duydukları çok açık bir şekilde erkeklerin bu durumu algılamasını bekliyor. Kız tavlama sanatı hakkında gerçekten işe yarayan şeyler apaçık bilinse de tüm bunlar üzerine emek harcayıp kendini geliştirmek gerekiyor. Sorun da burada başlıyor, Erkekler genelde zor yoldan kızlarla garantili başarının yerine sihirli yöntem arayarak zamanlarını boşa geçiriyorlar. Şimdi sana kız tavlama sanatı hakkında gerçek bilgileri vereceğim.

Kız tavlama sanatı üzerinde uzmanlaşmak için neler gerekli ?

Maalesef tarihteki ünlü Casanovaların yaşadıkları dönemlerde değiliz. Sosyal dinamikler ve insanların yaşayış şartları tamamıyla değişti. Kadınları etkilemeye giden yolda onların güvenlik ihtiyaçlarını gidermenin, drama yapmayı seven kadına istediğini vermenin ve onu manipüle etmenin hala geçerliliği olsa da nüfus patlaması ve ilişkilerin artık çok hızlı tüketilmesi gibi nedenlerden dolayı aşk ilişkileri ve erkeğe verilen değer yozlaştı. Bu da eski tip casanovaların belki de günümüz modern dünyasında o kadar da başarılı olamayacakları gerçeğini ortaya çıkarttı.

Kız tavlama sanatı ve kadınları etkileme yolları

Şimdi gelelim modern dünyamızda ve bundan 100 yıl sonra bile işe yarayacak kız tavlama yollarına. Sana kadın tavlama sanatında başı çeken kurallardan birkaç tanesinden bahsedeceğim.

Sosyal statü

kızları etkileme

Düşünsene, kadın erkek nüfusu denk olsa da gene de bir kadına düşen çok fazla erkek var. Yani bir erkeğe belki senede birkaç kadın yazarken, bir kadına günde onlarcası yazıyor. Kadınlar bu bolluktan çıldırmış durumdalar. Ve ortaya adeta erkek enflasyonu çıkmış durumda. Dolayısıyla kadınlar artık kendileri o kadar güzel ve aranılan özelliklere sahip olmasalar bile sosyal hiyerarşide yükseklerde bulunan erkekleri hedefliyorlar. Bu yüzden tüm bu erkeklerin arasından en hızlı sıyrılmanı sağlayan şeylerden biri erkeğin sosyal statüsü olarak karşımıza çıkıyor. Sana sosyal statü sağlayacak bir işe sahip olman her zaman en baştan hanene birkaç artı puan yazdıracak ve kız tavlama sanatında daha başarılı olmanı sağlayacaktır.

Sosyallik ve girişkenlik

Gelelim kız tavlama sanatı konusunda diğer bir önemli maddeye. Eskiden erkek kas gücüyle kendilerini topluma kabul ettirirlerdi. Günümüzde ise kas gücü yerini sosyal yeteneklere bıraktı. Bir erkek sosyal ve girişkense istediğini tıpkı taş devrinde kaslı ve güçlü bir erkeğin alabildiği gibi alıp götürebiliyor. Pasif ve içe kapanık erkeklerse kızlar tarafından görmezden geliyor. Sosyallik ve girişkenlik elinizde tıpkı altın bilezik bir mesleğiniz olması gibidir. Her zaman işe yarar ve sizi kurtarır. Kız tavlama sanatı üzerinde uzmanlaşmak istiyorsanız bu özelliğinizin olmaması düşünülemez. İnsan sosyal bir varlıktır ve sosyal olmak konusunda ne kadar kötü olsan da sosyallik ve girişkenliği çok hızlı bir şekilde öğrenirsin. Yapman gereken bu konuda kendini geliştirmek için mümkün olduğu kadar insan içinde olman ve insanların bulunduğu sosyal bir ortamda sorumluluk alman gerekir. Bu sosyal bir kulüp ya da iş ortamında bir sorumluluk işini görür.

Görünüş

kadın tavalamakKız tavlama sanatı konusunda kendini iyi bir hale getirmek istiyorsan dış görünüşünü ihmal etmek ölümcül bir hata olur. Daha iyi genleri taşıdığına hoşlandığın kızı ikna etmek için kendine fiziki olarak bakmalısın. Bu da fazla kilon ya da zayıflık problemin varsa bu konularda kendini dengelemek yani spor yapmakla, kılık kıyafetine iyi bir şekilde dikkat etmekle ve kişisel hijyen ile olur. Çok fazla derine inmeden kız tavlama sanatı ve kızları etkileme konusunda sana tatmin edici bilgiler vermiş oldum. Unutma kız tavlama taktikleri seni bir yere kadar götürür, kendini temelden değiştirmelisin. Şimdi kadın tavlama sanatı üzerinde çalışmak sana kalıyor. Bu konuda gerekeni yap ve asla tembellik etme!

 

BİR KİTAP TAVSİYESİ:

Kızlar en çok nelerden etkilenir tüm ayrıntısıyla bilmek ister misin? Eğer kız tavlama sanatı üzerinde uzman olmak istiyorsan sana asla pişman olmayacağının garantisini vererek bu kitap setini öneriyorum: ÇEKİCİ ERKEK KİTAP SETİ

BENZER KONULAR:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir