Kız tavlama yolları

Posted by on Ağustos 17, 2018 in Genel | 0 comments

kız tavlama yöntemleri

Her kadının hoşlandığı erkek tipi belli oranda farklılaşsa da aslında tüm kadınlar evrensel olarak belli erkek özelliklerinden hoşlanır.  Bu özellikleri kızlara yansıtan erkekse çevresindeki bir çok kadını etkilemiş olur. Şimdi gelelim bu özellikleri kızlara nasıl yansıtacağımıza ve hangi kız tavlama yolları daha etkilidir sorusunun cevabına.

Kız tavlama yolları nelerdir?

kız tavlama yöntemleriÖncelikle kızlarla tanışmak ve etkileşime geçmek için kişiliğinize uygun olan kız tavlama yollarından birini seçmelisiniz. Bu kimileri için sosyal ortam kurarak oradaki kızlarla tanışmak olabilir, kimileri için bir dans kursuna yazılıp iyi dans etmeyi öğrendikten sonra dans ettiği kızlarla tanışmak olabilir, kimi içinse internetten kızlarla tanışmak olabilir. Sizin için hangisi uygunsa ve hangisinden verim alacağınızı düşünüyorsanız o kız tavlama yolları konusuna emek harcamalısınız. Unutmayın başarı bir anda gelmez ve o alanda emek harcamaya kararlı olmalısınız.

Kızlara hemen açılmayın

Hayatında az kız arkadaş olmuş bir erkek, hoşuna giden bir kızla tanıştığında heyecanlanır ve hayalinde o kızı kafasında hayatının kadını konumuna oturtur. Ve büyük hayallerle kıza açılır, tabi bunun sonucu gene aynı büyüklükte bir hayal kırıklığı olur. Erkeklerin burada gözden kaçırdıkları nokta şudur: Değeri yüksek olan ve belli bir standarda ulaşarak kadınların beğendiği bir erkek haline gelen hiçbir erkek bir kızı bu kadar az tanıdığı halde bu kadar hızlı bir şekilde o kadından etkilenmez. Bir erkek bir kadından bu kadar hızlı bir şekilde etkileniyorsa demek ki o erkek kadınlarla başarıyı elde etme konusunda sıkıntıları olan bir erkektir ki böylesine tecrübesiz davranmaktadır.

Bu yüzden tanıştığınız kızlarla öncelikle belli bir zaman geçirin ve bir beklentiniz olmadan beraber eğlenmeye ve paylaşım yapmaya bakın.

Arkadaşlık alanına düşmeyin

Şimdi gelelim kız tavlama yolları konusunda sizi üzme potansiyeli olan bir konuya. Erkekler nasıl ki kadınlara çok fazla emek harcamadan sekse giden en kısa yolu izlemek isterler. Bir kadın içinde bu bir erkekle seks yapmadan ondan mümkün olduğunca çok faydalanmak şeklinde olur. Bu yüzden kadınlar erkekleri ellerinde tutmaya devam edip, ona dertlerini anlatarak, onun ilgisinden egosunu besleyerek, yeri geldiğinde bazı ihtiyaçlarını konusunda erkeği kullanmaya devam ederler. Ve erkeğin ona olan ilgisini sanki farketmemiş gibi bu ilişkiyi devam ettirirler. Eğer bir kadın sizin verdiğiniz ilgi sinyallerine aldırış etmiyor ancak sizi yanında tutarak kendi egosunu ve ilgi ihtiyacını tatmin ediyorsa, o kadının yanından koşarak uzaklaşın ve sizin ilginize cevap verebilecek başka bir kız bulun. Aksi halde bu sizin için büyük bir zaman kaybı olur ve sizi hedefinizden uzaklaştırır.

Kızı etkileyin

kız tavlama yolları

Kız tavlama yolları konusundan bahsederken yazımın başında kızların benzer erkek özelliklerinden etkilendiklerini söylemiştim. Kızlar genel olarak beraber zaman geçirdiklerinde dominant olabilen ve eğlenerek güzel zaman geçirebildikleri erkekleri tercih ederler. Bu erkekler kızla buluştuklarında gidecekleri yeri ve yapacakları şeyleri en az şekilde kıza soran, kendi bildiklerini yapan erkeklerdir. Kız böylece erkeğin yanında kendini güvende hisseder ve kendini onun ellerine bırakır. Kendini kızın yanında gergin ve güçsüz hissetmeyen belli bir yaşam tecrübesine sahip her erkekse kadını güldürebilir, beraber güzel bir zaman geçirmesini sağlayabilir. Sizin amacınızda bu olmalı. Eğer bu konularda eksikliğiniz varsa, kendi yaşamınızı bu eksiklikleri giderecek şekilde düzenleyin.

 

Yakınlaşın

Tüm bu süreçten geçip artık kızın ilgisini kazandıktan sonra kız tavlama yolları konusunda atacağınız son adım kızla yakınlaşmak olmalıdır. Kızı henüz etkilemeden ona yakınlaşan erkekler “ben seni arkadaş olarak görüyorum” cevabını alabilir. Bu yüzden kızı etkileyin demiştim. Şimdi ise fiziksel olarak ona biraz yakınlaşmalı ve tepkisine bakmalısınız. Bu kol kola girmek, elini tutmak, gözlerinin içine uzun ve derin bir şekilde bakmak ve onu öpmek şeklinde olabilir. Eğer bu konuda sıkıntı yaşarsanız durumu görmezden gelin ve süreci en başa alın.

 

Kızlar konusunda kendini eğitebileceğin bir kitap tavsiyesi:

Kızlar konusunda başarısız olmaktan sıkıldın mı? Daha güzel kızlarla daha üstün başarılar elde etmek ister misin?

 

O halde 10 yılı aşkın bir tecrübenin eseri olarak tam olarak 3 senede hazırlanmış bu kitap setini incelemek hayatını değiştirecektir.

 

Hemen şimdi tıklayarak bu kitap setini İNCELEMEYE BAŞLA!

 

 

BENZER KONULAR:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir