Nasıl karizmatik olunur ?

Posted by on Ağustos 29, 2018 in Genel | 0 comments

nasıl cool olunur

Bu yazımda sana nasıl karizmatik olunur ya da nasıl cool olunur sorusunun cevabını vereceğim. Karizmatik erkek olmak sana kadınların gözünde büyük bir avantaj sağlayacaktır. Ancak karizmatik erkek olmayı soğuk, zor gülümseyen, aşırı ağır takılan bir erkek olmakla karıştırmamalısın. Şimdi karizmatik erkek nasıl olur sorusunun cevabına geçelim.

 

Nasıl karizmatik olunur sorusunun cevabını öğrenmek üzeresin

 

Özgüvenini geliştir

Nasıl karizmatik olunur sorusuna vereceğim ilk cevap özgüven sahibi olmaktır. Özgüven sahibi olmak nasıl karizmatik olunur sorusunun önkoşulu gibidir. Titrek özgüvene sahip ama çok karizmatik bir erkek gördün mü ? Görmüş olamazsın çünkü böyle bir erkek yok. Karizmatik olmak için ilk önce insanın kendine inanması ve belli bir özgüven seviyesine ulaşması gerekir. Özgüven kazanmak konusunda ayrıntılı bilgi için özgüven geliştirme yolları adlı yazıma bakabilirsin.

Net ve tereddütsüz ol

karizmatik erkek olmak

İnsanları etkileyen şey “bu iş böyle yapılır” diyerek yaptıklarındır. Hareketlerinde, konuşmalarında şüphe olan ve her adımında “acaba?” diye düşünen erkek karizmatik olamaz. Günlük davranışların ne kadar net ve tereddütsüz şekilde ise o kadar karizmatik olursunn Nasıl karizmatik olunur diye düşünüyorsan gün içinde net olman ve hareketlerinin arkasında durarak hedefe kitlenmen seni daha karizmatik yapar.

 

Nasıl cool olunur ?

 

Giyimin karizmanı tamamlar

Her erkeğin kendine göre bir giyim tarzı vardır. Ve bu giyim tarzı kadının hayal gücünü harekete geçirerek erkeğin karizmasını tamamlar. Kendine bir giyim tarzı yakıştır ve benzer kıyafetler alarak bu alanda kendine yatırım yap. Giyim tarzı kötü bir karizmatik erkek düşünülemez. Nasıl cool olunur diye düşünüyorsan bu çok önemli bir ipucudur.

Kadınlar seni en iyi yaptığın işi sergilerken görsünler

karizmatik erkek nasıl olunurNasıl karizmatik olunur sorusuna verilecek en güzel cevaplarından biri de budur. Bir erkeğin en karizmatik olduğu zaman hayatta en iyi yaptığı şeyi yapmayla meşgul olduğu zamandır. Çünkü bu an en kendinden emin ve tereddütsüz hareket ettiği zamandır. Bu da o erkek üzerinden güçlü bir karizma oluşturarak kızların dikkatini çeker. Örnek olarak o kadar iyi gitar çalışıyorsundur ki gitarı eline aldığında karizmatik ve alfa erkeğe dönüşüyorsundur. Çünkü gitarı eline aldığında ne yaptığını kimse senden iyi bilemez ! Bu bir enstruman olabileceğini gibi profesyonel olarak yaptığın işi iyi bir şekilde yapman da olabilir. Bilmem anlatabildim mi ?

Vücut dilini ve duruşunu ayarla

Filmlerde karizmatik karakterleri incelersen. Oldukça dik bir duruşları vardır, omuzlarını geriye doğru çekerler ve yavaş bir şekilde hareket ederler. Panik ve karizmatik olmayan karakterler ise başları daha öne eğik, omuzları öne doğru gelmiş, hızlı hareket eden tiplerdir. Vücut dilini ve duruşunu bahsettiğim şekilde bu filmlerdeki karaktere benzetirsen karizmatik duruşun daha da güçlenecektir.

Bu yazımda sana nasıl karizmatik olunur, nasıl cool olunur sorularının cevaplarını vermeye çalıştım. Sana kalan ise burada okuduklarını hayatında uygulaman olacaktır. Böylelikle her zamankinden çok daha karizmatik olduğunu göreceksin.

BİR KİTAP SETİ TAVSİYESİ:

Yürüyen bir karizma haline dönüşmek ister misin ? Kadınların beyninde doğuştan bir şekilde yazılı olan erkekleri karizmatik ve etkileyici olarak algılamarını sağlayan belli kurallar ve işaretler vardır. Tüm bu işaretleri doğru şekilde ortaya koyarsan yüzlerce kadın birden bire seni karizmatik ve etkileyici bir erkek olarak görmeye başlarlar. Kadın psikolojisini anlamak ve kadınları etkilemekle ilgili her ayrıntıya hakim olmak için bu kitap setini incele: ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

BENZER KONULAR:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir