Nasıl yakışıklı olunur ?

Posted by on Ekim 1, 2018 in Genel | 0 comments

yakışıklı olmak

Yakışıklı olmak genel olarak tamamen dış görünüşünüzü iyileştirmek gibi görünse de bunda özgüvenli davranmanında büyük payı vardır. Dış görünüşünüz çok iyi de olsa kendinden emin ve özgüvenli bir şekilde davranamıyorsanız kızlar sizi yakışıklı olarak algılamazlar. Bu yüzden nasıl yakışıklı olunur sorusunun cevabı dış görünüşünüzü iyileştirmek ve bunun yanında özgüvenli davranmayı ihmal etmemekten geçer.

Nasıl yakışıklı olunur sorusunun cevabı

Bakımlı olmak

Şöyle düşünün: bakımlı olmamanın sizi normalde olduğunuzdan daha iyi göstermeyeceği kesin. Eğer bakımlı bir erkek olursanızda mümkün olan en iyi halinizi insanlara yansıtmış olacaksınız. Kısacası zamanında kesilmemiş tırnakların, yağlı saçların, bağımsızlığını ilan etmiş kılların size verdiği negatif etkiyi hiçbir doğuştan yakışıklılık gideremez. Bu yüzden bakımlı olmak gibi çok temel bir meselenin sizin için bir sorun olmasına izin vermeyin.

İyi giyininyakışıklı olmak

Tarz olmak kesinlikle sizi normalde olduğunuzdan 3 kat daha yakışıklı gösterecektir. Şahsım adına zamanında nasıl yakışıklı olunur diye yaptığım araştırmalarım ve denemelerim sonucunda bana en çok etkisi olan şeylerden birinin iyi giyinmek olduğunu keşfetmiştim. Kesinlikle çehrenizi ve insanların size olan yaklaşımını bir anda değiştiren bir şey. Bunun için iyi bir araştırma yaparak en iyi tarzı oluşturun.

Bir erkek nasıl yakışıklı görünür ?

Spor yapın

İyi bir fiziğe sahip olmak kendine saygının gelişmesi için çok önemlidir. Fit bir görünüm dolaylı olarak senin özgüvenini arttıracaktır. Ve insanların seni daha yakışıklı olarak algılamasını sağlayacaktır. Yağ tulumu gibi göbekle dolaşan erkekler çevrelerine özsaygısı düşük imajını yansıtırlar. Bunun yanında spor yapmak testesteronunu da arttıracağı için çevrene karşı daha girişken olacağının garantisini veririm.

Kendinizden emin olun

Nasıl yakışıklı olunur sorusu için değineceğim son madde ise kendinizden emin davranmanızdır. Bir erkeğin en seksi olduğu an hayatta en iyi yaptığı işi sergilerken takındığı ciddiyetle o işi yapmasıdır. Çünkü o an kendinden yüzde yüz bir şekilde emindir. Bu karşı cinse çok baskın ve dominant bir enerji yayar. Bu mantıktan hareketle kendi işinizde mümkün olduğunca iyi olun ve çevrenizdeki insanları önemsemeyerek her zaman elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın. Böylece kendinden emin aura ve enerjiniz sizi oldukça yakışıklı bir hale sokacaktır. Bunu sadece işinizde değil yaptığınız her şeyde uygulamaya çalışırsanız içinizdeki o tutkulu erkek imajı sizi daha yakışıklı gösterecektir.

Bu yazımda bir erkek nasıl yakışıklı görünür sorusunun cevabını vermeye çalıştım.

Bir Kitap Seti Tavsiyesi:

Doğuştan bir şekilde ne kadar tipsiz olursan ol en güzel kadınları elde etmek ister misin ? %100 işe yarayan ve erkeklerin çok büyük bir kısmının bilmediği teknikleri uygulayarak en güzel kadınları etkilemek istiyorsan bu kitap setini incelemelisin. ÇEKİCİ ERKEK EĞİTİM SETİ

Benzer konular:

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir